Зустріч жителів громади з народним депутатом Верховної Ради України О. С. Пресманом

Дата: 24.11.2017 09:00

23.11.2017 року в приміщенні  Будинку культури  смт. Затишшя о 15.00 год. відбулась зустріч жителів нашої Затишанської об’єднаної територіальної громади з депутатом Верховної Ради України – Олександром Семеновичем Пресманом. Також на зустрічі були присутні депутат Одеської обласної ради М.Д. Кузькевич, помічник народного депутата Верховної Ради України В. О. Крилова, працівники селищної ради.

Під час зустрічі Олександр Семенович  зпочатку привітав присутніх з утворенням нової об'єднаної територіальної громади і побажав їй процвітання. Також народний депутат звернув увагу на те, Затишанська об’єднана територіальна громада є однією із найкращих громад в Одеській області і вже відчутні зміни в її розвитку. Далі подякував присутнім жителям громади за підтримку та голові селищної ради Топольницькому Г.М. за співпрацю.

Потім депутат розповів про те, які питання  вирішуються  у Верховній Раді, озвучив своє відношення до реформ, що проводяться у сфері освіти, медицини та пенсійної реформи, а також ті законопроекти з якими він не згоден.

Після усього від жителів громади були задані різні питання, на які Олександр Семенович, М.Д. Кузькевич  та голова селищної ради Г. М. Топольницький  давали змістовні відповіді.