«Ми чуємо Тебе, Кобзарю, крізь століття!»

Дата: 13.03.2018 13:39

Під такою назвою 12 березня провела в Торосівському НВК відкритий виховний захід Наталія Олексіївна Годовенко, вчитель української мови та літератури. Її вихованці, учні 6-11 класів, на фоні презентацій і музичних супроводів виразно читали вірші Великого Кобзаря, розповідали про нелегке життя поета, інсценізували уривки з твору Оксани Іваненко «Тарасові шляхи». Роль малого Тарасика виконав учень 4 класу Арсеньєв Артем, матері – учениця 11 класу Артеменко Дарія; старшого Тараса і Оксану – учні 6 класу: Цуркан Андрій та Грабовська Вікторія; дорослого Шевченка – учень 11 класу Постолатій Андрій.
Глядачі свята мали змогу насолодитися емоційно-насиченою театралізованою композицією про дитинство Тараса. Безсмертне Шевченкове слово з уст виступаючих лунало зворушливо, урочисто, святково. В черговий раз учні продемонстрували свій талант і бажання доторкнутися до нашої історії. Із задоволенням, гордістю декламували авторські вірші та акровірші випускників нашого НВК.
Ось один із них:
Слово Кобзареве
Прокидання березневе –
Віще слово Кобзареве.
В Україні кожен житель
Знає, хто його учитель.
Кобзареві заповіти.
Клич його до волі й нині
Скрізь лунає в Україні.
Де шумлять хліба й дерева,
Слався, пісне Кобзарева!