Проведено відкрите заняття з гімнастики, акробатики та спортивних танців

Дата: 06.12.2017 14:18

2 грудня на базі Затишанського НВК о 16 годині 30 хвилин педагоги подільської спортивної школи "Престиж" проводили перше безкоштовне відкрите заняття з гімнастики, акробатики та спортивних танців. Діти, які займалися з ними напротязі 3 місяців на базі Захарівського БК продемонстрували свої досягнення....Їхні заняття також проходили 1 раз на тиждень... Побачивши їх виступ, батьки змогли побачити перспективу даних занять.
Вартість 1 год (акробатики, гімнастики) – 50грн; спортивних танців - 50грн.
Запрошуємо всіх бажаючих цієї суботи на 16 год 00хв.
Слід зазаначити, що всі бажаючі будуть поділені на три групи: 1 - діти до 5 рочків (при наявності більше ніж 10 осіб), 2 - дошкільнята, 3 - школярі.
Управління з питань освіти, культури та молодіжної політики Затишанської селищної ради закупило 10 нових матів для спортивного залу, що покращить умови не лише даних занять, а й уроків фізичної культури. Вони будуть доставлені протягом тижня.