З днем Святого Миколая привітали дітей, які перебувають у Затишанському центрі соціально-психологічної реабілітації для дітей служби у справах дітей Захарівської районної державної адміністрації.

Дата: 20.12.2017 14:43

19 грудня 2017 року в приміщенні Затишанського центру соціально-психологічної реабілітації для дітей служби у справах дітей Захарівської районної державної адміністрації вирувала святкова атмосфера. До вихованців центру завітали гості: голова Захарівської районної ради В. Думитрашко, заступник голови Захарівської районної ради В. Іванов, головний спеціаліст  з питань роботи закладів освіти та соціальної сфери Захарівської районної ради О. Миндра, заступник начальника районного відділку поліції Родлільнського ВП ГУНП в Одеській області В. Калєв разом із своїми працівниками, тимчасово виконуюча обов’язки начальника служби у справах дітей Захарівської районної державної адміністрації Т. Співак, заступник голови селищної рази з питань діяльності виконавчих органів В. Клапатюк, керуючий справами виконавчого апарату Затишанської селищної ради С. Петренко, настоятель Свято-Архангело - Михайлівського  храму отець Сергій , приватний підприємець О. Тернавська, депутати районної ради Н. Стрижак та О. Журавленко,  які привезли безліч солодощів та іграшки.  Під час відвідування Центру гості змогли подивитись невеличку виставу підготовлену вихованцями.

Хочеться зазначити, що святкова атмосфера в Центрі вирувала продовж всього дня. З самого ранку, о 8.00 год., вихованців привітали з Днем Святого Миколая  народний депутат Верховної  Ради України О. Пресман, депутат Одеської обласної ради М. Кулькевич, голова Затишанської селищної ради Г. Топольницький та начальник управління з питань освіти, культури та молодіжної політики Затишанської селищної ради О. Мирзакірова.