Вітаємо З Днем Незалежності України!

Дата: 23.08.2017 15:45

Напередодні двох великих свят - Дня прапора України та 26-ї річниці здобуття Незалежності України, працівники Затишанської об'єднаної територіальної громади сердечно вітають усіх українців з цими визначними датами.

Нам довелось пройти довгий та тернистий шлях до здобуття омріяної незалежності. Історія становлення української державності майорить яскравими постаттями справжніх героїв, завдяки яким ми з гордістю називаємо себе Українцями.

На жаль, на сьогоднішній день продовжується відчайдушна боротьба за сувернітет нашої держави. В світлі останніх подій, хочемо насамперед побажати всім мирного неба над головою, терпіння і наснаги, добра та спокою у кожному серці, у кожному домі.

Ми впевненні, що нашу Батьківщину чекає світле європейське майбутнє. Щиро звичимо всім злагоди та процвітання.

Слава Україні!

Героям Слава!

Вітаємо з Днем прапора України та з Днем незалежності України!

Картинки по запросу відкритки до дня незалежності україни