На території Затишанської громади проведено заходи з нагоди відзначення Дня Перемоги у Другій Світовій війні

Дата: 21.05.2018 11:36

Пам’ятайте про тих, що безвісті пропали,
Пам’ятайте про тих, що не встали як впали.
Пам’ятайте про тих, що згоріли як зорі,-
Такі чисті і чесні, як повітря прозоре.
Пам’ятайте про тих, що за правду повстали,
Пам’ятайте про тих, що лягли на заставах.
Пам’ятайте про тих, що стрибали під танки….
Є в місцях невідомих невідомі останки.
Є в лісах, є у горах, і є під горою –
Менше в світі могил, ніж безсмертних героїв.
Пам’ятайте про них і у праці, і у пісні –
Хай відомими стануть всі герої безвісні.

З нагоди Дня Перемоги у Другій Світовій війні на території Затишанської селищної ради проведено ряд заходів.
8 травня 2018 року відбулась факельна хода та вечір реквієм в смт. Затишшя та с. Торосове.
9 травня – в с.Торосове проведено мітинг-реквієм, а в центральній садибі громади - хода П’ямяті та мітинг-реквієм.
Хода Пам’яті розпочалась від Затишанського навчально-виховного комплексу. Колектив учнів та вчителів Затишанського НВК на чолі з директором школи о 8:20 вирушили рівною колоною зі шкільного подвір’я до центральної площі селища, де до них приєднались представники інших установ та організацій. Окрасою колони стали символи миру -голуби, жовто-блакитні стрічки, повітряні кульки та живі квіти,які несли учасники ходи . Державні прапори у руках випускників майоріли попереду ходи.

Фото без опису