Канікули – пора активного відпочинку.

Дата: 07.11.2018 12:51

Так під час осінніх канікул група учнів 10, 9 - Б кл. Затишанського НВК відвідала м. Львів.
Захоплюючу екскурсію провів Сергій Чепара ( викладач Львівського національного університету ім. І. Франка). Історія княжого Львова сягає другої половини 13 ст. Засновником міста був князь Данило Романович.
Мандруючи вулечками старовинного міста діти із задоволенням переймалися його історією.
Вражали храми збудовані в готичному стилі , старовинна аптека купця – аптекаря Лоренцовича , Музей стародавньої зброї, королівські палаци кам`яниці Корнякта , пам`ячники А. Шептицькому, Т. Шевченку, С. Бандері, Д. Галицькому. Площа Ринок, збудована за європейським плануванням, до наших днів зберегла риси міського будівництва 16 ст.
У крамничках на площі учні придбали сувеніри та солодощі. З великим задоволенням слухали гру на скрипці та виступ корейської групи. Стали свідками маршу «Листопадового зриву»( 100 р. утворення ЗУНР).
Стомлені, але з гарним настроєм та враженнями група залишила вечірній Львів.
Під час поїздки дітей супроводжували : організатор поїздки Григоренко Н.В., вчителі: Грицканич А.Д., та Григоренко О.В.

(матеріал взято із сторінки Затишанського НВК у facebook)