Жителі селища Затишшя відсвяткували День народження селища

що діялось-булось –
Моє найглибше джерело –
село, моє село.

17 листопада 2018 року жителі селища Затишшя відсвяткували День  народження селища.

Традиційно в цей день було організовано розважальну програму. Святкування проходило в місцевому будинку культури. Об 13.00 годин відбулось урочиста частина та святковий концерт, підготовлений працівниками комунального закладу «Затишанський Будинок культури» та його аматорами.

До мешканців селища з вітальним словом звернувся голова селищної ради Г. М.Топольницький: «Хочеться привітати всіх односельців із днем селища! Бажаю нам здоров’я, щастя, успіхів, мирного голубого неба. А також благополуччя і процвітання нашій рідній громаді! За короткий термін ми змогли покращити наш матеріальний стан та багато зробити. Тож тепер будемо розвиватися ще швидше…..»

Затишанам, які активно піклуються про власне селище, від імені селищної ради Геннадій Топольницький  вручив  цінні подарунки.

В продовження свята селищна рада та депутат Верховної Ради України О. С. Пресман дарує жителям громади концерт групи «Гуляй душа», який відбудеться 21 листопада 2018 року.

Згаса над селищем моїм
Зоря в ранковому світанні,
А в небі синьо-голубім
Вже грають промені багряні.

Понад рікою вдалині
Низенько стеляться тумани.