Пленарне засідання Затишанської селищної ради 23 сесії сьомого скликання

Дата: 20.12.2018 14:51

17 грудня 2018 року о 12.00 год. в приміщення Затишанської селищної ради відбулось, останнє в 2018 році, пленарне засідання 23 сесії сьомого скликання. Під час засідання розглянуто 49 питань порядку денного, зокрема:

- Про внесення змін до рішення Затишанської селищної ради від 22.12.2017 року  № 238/1-УІІ «Про бюджет Затишанської селищної ради на 2018 рік»

- Про затвердження плану роботи Затишанської селищної ради на 2019 рік

- Про передачу коштів медичної субвенції із селищного бюджету Затишанської селищної ради до районного бюджету Захарівського району

- Про передачу коштів іншої субвенції із селищного бюджету Затишанської селищної ради до районного бюджету Захарівського району

- Про організацію харчування в закладах освіти Затишанської селищної ради

- Про затвердження Програми соціальної підтримки людей похилого віку «Ветеран» на 2019 рік

- Про затвердження Програми соціального захисту населення Затишанської селищної ради  2019 рік

- Про затвердження Програми підтримки учасників бойових дій антитерористичної операції/операції об’єднаних сил  та членів їх сімей на 2019 рік – мешканців Затишанської селищної ради

- Про затвердження Програми проведення культурно - масових заходів на 2019 рік

- Про затвердження Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2019-2022рр

- Про затвердження Програми забезпечення житлом дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа  Затишанської селищної ради на 2019 рік

- Про затвердження структури та штатної чисельності виконавчого апарату Затишанської селищної ради, її структурних підрозділів на 2019 рік

- Про преміювання та надання матеріальної допомоги голові Затишанської селищної ради та прозатвердження Положення про преміювання працівників апарату Затишанської селищної ради та виконавчого комітету і робітників, зайнятих її обслуговуванням

- Про затвердження штатного розпису управління з питань освіти, культури та молодіжної політики Затишанської селищної ради Положення про преміювання працівників управління з питань освіти, культури та молодіжної політики Затишанської селищної ради

- Про внесення змін та доповнень до Положення про управління з питань освіти, культури та молодіжної політики Затишанської селищної ради Захарівського району Одеської області

- Про затвердження структури та штатної чисельності працівників закладів освіти що належать до комунальної власності Затишанської селищної ради

- Про затвердження структури та штатної чисельності працівників КЗ «Затишанський Будинок культури»

- Про затвердження Програми ефективної роботи системи водопостачання  Затишанського комунального підприємства «Господар» на 2019 рік

- Про бюджет Затишанської селищної ради на 2019 рік

- Про затвердження штатного розпису Затишанського КП «Господар»

- Про передачу майна комунальної власності територіальної громади у господарське відання Затишанському КП «Господар»

- Про передачу майна з балансу Затишанської селищної ради на баланс Затишанського КП «Господар»

- Про визначення виконавця комунальних послуг у житловому фонді комунальної власності територіальної громади Затишанської селищної ради

- Про внесення змін до Статуту Затишанського комунального підприємства «Господар»

- Про затвердження тарифів на комунальні послуги з  водопостачання, які надаються Затишанським КП «Господар»

- Про встановлення  тарифів на комунальні послуги з вивезення твердих побутових відходів, які надаються Затишанським КП «Господар»

- Про встановлення  тарифів на комунальні послуги з вивезення рідких  побутових відходів, які надаються Затишанським КП «Господар»

- Про затвердження розпоряджень голови селищної ради, виданих в міжсесійний період

- Про скасування рішення № 310/1-VII від 27.03.2018р. «Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація сільських, селищних рад та об’єднаних територіальних громад України»

- Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України»

- Про затвердження Положення про списання майна комунальної власності територіальної громади

- Про внесення змін до рішення «Про затвердження переліку об’єктів комунальної  власності територіальної громади Затишанської селищної ради»

- Про затвердження Положення про порядок використання шкільних автобусів

- Про взяття на баланс Затишанської селищної ради нежитлової будівлі № 2 позташованого в смт.Затишшя вул. Суворова,37

- Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води товариством з обмеженою відповідальністю «АГРОКОМОДІТІЗ»

- Земельні питання

Всі питання детально опрацьовані попередньо на засіданнях постійних комісій селищної ради.

В роботі пленарного засідання 23 сесії взяли участь 14 депутатів. Крім того, приймали участь запрошені: заступник голови селищної ради Клапатюк В. Г., тимчасово виконуюча старости сіл Кущенко М. П., начальник управління з питань освіти, культури та молодіжної політики селищної ради Мирзакірова О. К., спеціаліст відділу з питань земельних відносин, архітектури та ЖКГ Галишина Н. А., начальник фінансово-економічного відділу селищної ради – головний бухгалтер Романик О. І., керуючий справами виконавчого апарату селищної ради Петренко С. А. Присутня депутат Захарівської районної ради Стрижак Н. І.

Завдяки конструктивній та злагодженій роботі депутатів з усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення.

Отже, Затишанська селищна рада розпочне 2019 рік з бюджетом, планові показники доходної частини якого сягнули 43 мільйони гривень з урахуванням трансфертів з державного бюджету. Затверджено ряд соціальних програм, спрямованих на покращення матеріального становища громадян, які потребують соціальної підтримки та заплановано реалізацію низки проектів, що вплинуть на покращення розвитку закладів освіти, культури і благоустрою населених пунктів.