21 лютого 2019 року відбулись загальні збори громадян с. Торосове

Дата: 25.02.2019 16:02

21 лютого 2019 року в малій залі Будинку культури с. Торосове відбулись загальні збори громадян, де голова селищної ради Г. М. Топольницький прозвітував перед жителями про роботу виконавчого апарату селищної ради у 2018 році. Геннадій Миколайович  розповів про формування та надходження до доходної частини бюджету та видатки здійснені у сфері освіти, медицини, культури тощо.  Також голова громади детально розповів про заходи, які було реалізовано протягом 2018 року з метою покращення  соціально-економічного та культурного розвитку громади і довів до відома План розвитку на наступні роки.

По завершенню доповіді голови селищної ради відбулась невимушена розмова між жителями та головою, під час якої обговорено питання, вирішення яких в подальшому вплине на розвиток села.