Привітали найстаршого жителя громади

Дата: 21.05.2019 16:51

Сто шостий рік народження відсвяткувала, 20 травня 2019 року, жителька селища Затишшя Захарівського району Малевська Олена Іванівна. Вітали найстаршого жителя громади голова Затишанської селищної ради Геннадій Миколайович Топольницький, голова районної ради ветеранів Володимир Іванович Марковкін, керуючий справами захарівської районної ради Юлія Сергіївна Василинич, помічник депутата Верховної Ради України О. Пресмана Валентина Олександрівна Крилова, працівника селищної ради.

На життєвому шляху Олени Іванівни, як на довгій ниві, було всього, передовсім багато роботи і турбот. Працювати почала ще з дитинства. Їй було лише 10 років коли вона почала працювати на польових роботах. Далі працювала дояркою в Красноокнянському районі, в селі Росіянівці. Пережила Олена Іванівна голодомор 1932-1933 років, Другу Світову війну, відновлення господарства, голодомор 1947 року. Виховала двох дітей, має 7 внуків, 18 правнуків та 21 прапровнука.

Нині довгожителька проживає в родині дочки Галини, в оточенні любові і шани її численних внуків, правнуків і праправнуків.