Одеська область, Захарівський район

Рекордний ремонт доріг

Дата: 03.06.2019 10:40

Рекордний ремонт доріг

Цього року чимало коштів буде витрачено на ремонт доріг на території Затишанської ОТГ.

Найбільш масштабним стане налагодження нормального сполучення між селищем Затишшя та селом Торосове. А це близько 18 кілометрів.

На цьому шляху в кожному населеному пункті проляже асфальт. Влада громади також міркує над тим, як полагодити дороги між населеними пунктами, аби в будь-яку негоду люди могли дістатися до центральної садиби ОТГ та у зворотному напрямку.

– Перед виборами я пообіцяв людям, що дорога між Затишшям і Торосовим буде обов’язково, тож маю виконати свою обіцянку, хоч багато хто і не повірив цим словам, – зауважив Геннадій Топольницький.

Також буде заасфальтовано декілька вулиць у селищі Затишшя – по Гагаріна, Пушкіна, Ватутіна, Суворова (частково) та інших.

Рубрика:

Влада