На ремонт доріг – з усіх джерел

Дата: 19.06.2019 08:54

На ремонт доріг – з усіх джерел

З перших днів літа в громаді закипіла робота з поточного ремонту доріг.

Розпочали із селища Затишшя, де вже заасфальтовано найпроблемніші ділянки по вулицях Корольова і Центральній. Причому все робилося за кошти місцевого бюджету.

А на умовах співфінансування з обласним бюджетом передбачено капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Гагаріна, яка веде до дитячого садка. Також будуть завершені роботи поблизу школи (вул. Крупської та Ватутіна). Таким чином, всі шляхи біля навчального закладу будуть повністю впорядковані.

Великий обсяг завдань чекає на громаду і далі, адже на цей рік запланували налагодити нормальне сполучення між селищем Затишшя та селом Торосове (а це майже 18 кілометрів). І якщо виконання поточного ремонту доріг безпосередньо у населених пунктах не буде проблематичним, то облаштування шляхів між селами не належить до компетенції ОТГ.

– У цій справі ми сподіваємося на допомогу і підтримку депутатів Верховної ради Олександра Пресмана та Одеської облради Микити Кузькевича, – зауважив голова Затишанської ОТГ Геннадій Топольницький. – Цього року за їх сприяння в громаду «заходить» чималенька сума з обласного та державного бюджетів на виконання різноманітних робіт з ремонту доріг та благоустрою об’єктів соціальної сфери. Тож хочу сподіватися, що спільними зусиллями нам вдасться виконати все заплановане.

На знімку: щойно відремонтований відрізок дороги у селищі Затишшя

"Одеські вісті"

Рубрика: