Одеська область, Захарівський район

Візит до Малігонівської сільської ради Ширяївського району Одеської області

Дата: 05.07.2019 14:38

3 липня поточного року голова селищної ради Г.М. Топольницький разом працівниками селищної ради відвідали Малігонівську сільську раду Ширяївського району Одеської області. Приводом для робочого візиту став лист надісланий до селищної ради щодо добровільного приєднання Малігоновської сільської ради до Затишанської ОТГ. Під час візиту працівники селищної ради ознайомились із інфраструктурою громади та станом справ в цілому. До складу Малігонівську сільської ради входить чотири населених пункти: с. Малігонове, Володимирівка, Копійкове та Маленька. Площа 69,533 кв.м, населення складає 720 чол. На території громади розміщено два навчальних заклади : ЗОШ І ступеню в с. Копійкове та ЗОШ І-ІІ ступенів в с. Малігонове; сільська бібліотека с.Малігонове, два сільських будинки культури та два ФАПи. Крім того, функціонує пункт прийому молока від населення та комунальне підприємство.