Громада підтримує ініціативних людей

Дата: 12.06.2020 14:25

Жителі вулиці Новоселів села Торосове спорудили поблизу своїх будинків спортивний майданчик.

Ініціатором такої доброї справи став місцевий мешканець Василь Петрович Зінчук.

Одного дня сусіди зібралися майже повним складом – трудилися і дорослі і малі. Кожен приніс з дому метал, дошки, цвяхи та інші будматеріали і робота закипіла.

- Шини для огорожі майданчика шукали по всьому селу, – розповіла депутат із Торосового Ольга Пустомельник. – Потім люди зібрали гроші на різнокольорову фарбу і дружно їх розфарбували. Місцевий сільгоспвиробник Андрій Маленко надав транспорт для розпланування піску на майданчику.

- Ми завжди підтримуємо ініціативних людей, – зауважив голова Затишанської ОТГ Геннадій Топольницький. – Тому за кошти громади вирішили закупити для майданчика по вулиці Новоселів будматеріали для спорудження альтанки, декілька спортивних тренажерів та дитячу гойдалку.