РЕТЕЛЬНО РОЗГЛЯДАЛИ КОЖНЕ ПИТАННЯ

Дата: 02.07.2020 16:58

Сьогодні в Будинку культури під керівництвом голови ОТГ Геннадія Топольницького відбулося засідання 38-ої сесії Затишанської селищної ради сьомого скликання.

На розгляд депутатів було винесено 45 питань порядку денного.

Під час двогодинної роботи прийнято ряд рішень:

• про затвердження ставок місцевих податків і зборів;
  • про продовження дії контракту з директором комунального підприємства «Господар»;
  • про затвердження програми «Здоров’я» на 2020-2024 роки та програми забезпечення житлових умов багатодітним сім’ям на поточний рік;
  • про внесення змін до бюджету, до діючих програм з благоустрою, соціально-економічного та культурного розвитку, а також соціального захисту населення;
  • про затвердження проектів землеустрою жителям громади тощо.

Депутати працювали досить плідно, ретельно розглядаючи кожне питання та приймаючи виважені рішення. Адже за цим стоїть не лише загальний розвиток громади, а й конкретні долі людей.

Зокрема, депутати підтримали пропозицію голови ОТГ Геннадія Топольницького про придбання житла для однієї з багатодітних родин. На цей рік з бюджету ОТГ виділено 200 тисяч гривень.

Досить бурхливо обговорювалося питання будівництва нових дитячих майданчиків та розширення трьох вже існуючих – практично всі вважають, що таких місць для активного дозвілля малечі має бути якомога більше, причому в різних куточках Затишшя та селах громади.

Це лише загальна картина про хід сесії. Більш детально про соціально важливі рішення депутатів ми інформуватимемо жителів ОТГ у наступних оновленнях новин.