Робота виїзної комісії щодо розгляду письмового звернення

Дата: 11.08.2017 16:22

10 серпня 2017 року в приміщенні Затишанської селищної ради Захарівського району Одеської області відбувся особистий прийом громадян прокурором Роздільнянської місцевої прокуратури Одеської області Сердюком А. В.

По завершенню особистого прийом прокурор Роздільнянської місцевої прокуратури в Одеській області Сердюк А В. прийняв участь у роботі виїзної комісії з розгляду письмового звернення громадянки Б., яка проживає на території селища Затишшя, щодо розміщення стогу сіна під її будівлею, громадянином Ч.

До складу комісії увійшли:

дільничний офіцер паліції Захарівського ВП Роздільнянського ВП ГУНП в Одеській області Кобзар В. В.,

тимчасово виконуючий обов’язки начальника Захарівського району РС ГУ ДНСН України в Одеській області, майор служби цивільного захисту Журба О. В.,

депутат Затишанської селищної ради Фурдуй О. В.,

спеціалісти відділу з питань земельних відносин, архітектури та ЖКГ Затишанської селищної ради Синько Г. Д., Галишина Н. А.,

Під час виїзду комісії на місце встановлено, що дійсно гр.. Ч порушив правила пожежної безпеки України, а саме відповідно до пункту 11 розділу 6 Правил «сіно, солому та інші грубі корми необхідно складувати в найбільш віддаленому від житлового будинку і господарських будівель місці ( на вітані не менше 10 м). Дозволяється зберігання вказаних кормів у неопалювальних господарських будинках, у тому числі горищах».

Комісія зобов’язала гр. Ч в 10-ти денний термін усунути виявлений недолік.