Департамент екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації

Дата: 14.09.2020 10:47

Вих.: № 82 від «20» квітня 2018 року                     На лист №1803/05-10/1815 від 11.04.2018

65107, м. Одеса, вул. Канатна, буд. 83

Копія: Управління з питань містобудування та архітектури Одеської обласної державної адміністрації

ТОВ «ПРОЕКТГЕНПЛАН» надає відповіді на зауваження департаменту екології на «Детальний план території земельної ділянки для будівництва дільниці фермерського господарства для: прийому з автомобільного транспорту зернових, олійних культур, та мінеральних добрив із залізничного транспорту; підготовка, зберігання в зерносховищах силосного типу, відвантаження на авто та залізничний транспорт зернових, олійних культур, пропускною потужністю 100 т/год; що розташована за адресою смт Затишшя Захарівського району Одеської області, площею 4,04 га».

На виконання вимог п.2 статті 20 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» матеріали ДПТ доопрацьовані.

Відповіді на зауваження до проекту ДПТ наведені в додатку.

Додаток: - відповіді на пропозиції та зауваження до проекту «Детальний план території земельної ділянки для будівництва дільниці фермерського господарства для: прийому з автомобільного транспорту зернових, олійних культур, та мінеральних добрив із залізничного транспорту; підготовка, зберігання в зерносховищах силосного типу, відвантаження на авто та залізничний транспорт зернових, олійних культур, пропускною потужністю 100 т/год; що розташована за адресою смт Затишшя Захарівського району Одеської області, площею 4,04 га»

З повагою

директор                                                                                           С. А. Охріменко

Додаток до листа № 82 від «20» квітня 2018 року

Відповіді на зауваження до проекту «Детальний план території земельної ділянки для будівництва дільниці фермерського господарства для: прийому з автомобільного транспорту зернових, олійних культур, та мінеральних добрив із залізничного транспорту; підготовка, зберігання в зерносховищах силосного типу, відвантаження на авто та залізничний транспорт зернових, олійних культур, пропускною потужністю 100 т/год; що розташована за адресою смт Затишшя Захарівського району Одеської області, площею 4,04 га»

1. Щодо представлення викопіювання з генерального плану смт. Затишшя повідомляємо, що новий генеральний план на даний час розробляється і не затверджений. Даний детальний план території розробляється на підставі існуючого генерального плану, функціональне призначення не змінюється, визначається планувальна організація території та містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки.
  2. Для визначення територій що знаходяться в зоні впливу запроектованого об’єкта додатково розроблено схему розміщення об’єкту в системі розселення населеного пункту з відображенням житлової, громадської забудови, промислових та комунально-складських об’єктів із санітарно-захисними зонами (додається).
  3. Зауваження щодо об’єму побутових стічних вод враховано. Внесені зміни в пояснювальній записці та приведено у відповідність розділи 7 та 9 (стор. 26,32).

Головний архітектор проекту                                                                         О.В. Грановський