ГРОМАДА КОМПЕНСУЄ ВАРТІСТЬ ІНСУЛІНУ

Дата: 27.10.2020 10:51

Керівництво Затишанської ОТГ прийняло рішення про компенсацію вартості препаратів інсуліну для жителів громади.

Це питання постало зовсім нещодавно, коли держава припинила видачу життєво важливих ліків для людей з цукровим діабетом.

«З проблемою придбання інсуліну до селищної ради звернулися декілька жителів громади, – розповів голова Затишанської ОТГ Геннадій Топольницький. – Люди прийшли до нас як до останньої інстанції, адже не всі сьогодні мають можливість викласти декілька тисяч гривень на місяць, щоб придбати ці справді життєво необхідні ліки. А один чоловік сказав, що сподівається лише на допомогу громади, бо просто не має коштів на інсулін. Тому ми вирішили підтримати наших жителів і впровадили компенсацію вартості препаратів інсуліну».

Алгоритм дій надзвичайно простий – людям треба придбати інсулін в будь-якій аптеці, а чек принести до Затишанської селищної ради. Далі справа за відповідальними спеціалістами громади. Після оформлення всіх документів жителі ОТГ зможуть отримати грошову компенсацію.

На сьогодні в Затишанській громаді проживає 17 людей, які потребують інсулінотерапії.