НАДІЙШЛА ДРУГА ПАРТІЯ ТАБЛИЧОК

Дата: 29.10.2020 12:05

Сьогодні Затишанська селищна рада отримала другу партію нових табличок з назвами вулиць та номерами будинків, а також нові вїзні знаки з назвами населених пунктів громади.

Ці інформаційні вказівники виготовлені за кошти Затишанської ОТГ. Їх будуть встановлювати працівники комунального підприємства «Господар».

Нагадаємо, що наразі вуличні покажчики замовлені для вулиць Центральної, Елеваторної, Залізничної, Нової, Садової, Гагаріна, Корольова, Механізаторів, Шевченка, Михайлівської, Колгоспної, Шкільної, Ватутіна, Івана Франка, Пушкіна та Калинової у селищі Затишшя. Всього 592 таблички.

«Поки що ми проводимо заміну інформаційних вказівників лише на центральних вулицях селища Затишшя, – розповів голова Затишанської ОТГ Геннадій Топольницький. – Поступово нові таблички з’являться на всіх будинках затишанських вулиць та провулків та всіх населених пунктів нашої громади».