ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ 1941 РОКУ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 30.10.2020 11:20

Просимо Вас надати до відділу соціального захисту населення Затишанської селищної ради копії паспорта, ідентифікаційного номера та довідку про відкриття рахунку в банку.

Ці документи потрібні для проведення нарахувань за програмою соціальної підтримки людей похилого віку під назвою «Ветеран» на наступний 2021 рік.

Нагадаємо, що спеціалісти Затишанської селищної ради розробили і впровадили унікальну соціальну програму, за якою виплачується щомісячна матеріальна допомога всім мешканцям громади, котрі досягли 80-річного віку.

Так, жителі ОТГ у віці від 80 до 85 років отримують по 200 гривень на місяць, від 85 до 90 років – по 500 гривень, а від 90 років і старше – по 1000 гривень на місяць.

Загалом, у 2020 році з бюджету Затишанської ОТГ на програму «Ветеран» виділено понад 665 тисяч гривень.