ВШАНОВУЮЧИ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

Дата: 28.11.2020 16:15

У місцевому парку селища Затишшя біля пам’ятного знака жертвам голодомору відбулися заходи з ушанування всіх українців, померлих голодною смертю в 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 роках.

Всеукраїнська акція «Запали свічку» зібрала цього року обмежену кількість учасників через карантинні обмеження.

Хвилина мовчання, запалені свічки і тиха молитва об’єднала всіх у спільній скорботі за людьми, яким випала страшна доля померти від голоду.

То був геноцид українського народу, що призвів до багатомільйонних людських втрат.

Голодомор був викликаний свідомими й цілеспрямованими заходами вищого керівництва Радянського Союзу, розрахованими на придушення українського національно-визвольного руху і фізичне знищення частини українських селян.

Памятаймо цю сумну сторінку нашої історії, щоб вона більше ніколи не повторилася.