ХТО ДЕПУТАТ НА ВАШІЙ ВУЛИЦІ

Дата: 11.12.2020 12:06

Цьогорічні вибори були не схожі на попередні. Зміни до Виборчого кодексу внесли чимало нюансів як у сам процес голосування, так і в порядок підрахунку голосів. Серед іншого також було скорочено кількість виборчих округів – вони стали більшими за площею і на кожному обиралося від двох до чотирьох депутатів.

Після оголошення результатів у жителів Затишанської територіальної громади виникло справедливе запитання: а хто ж депутат на конкретній вулиці? Адже, наприклад, до одного виборчого округу входить до двадцяти вулиць, тут обрано чотири депутати, тож до кого персонально йти зі своїми питаннями – невідомо.

Під час сесії, що відбулася 7 грудня, голова Затишанської громади Геннадій Топольницький звернувся до депутатів селищної ради з пропозицією розділити між собою території відповідальності, аби жителі знали до кого звертатися за актами обстеження чи з інших питань.

Пропонуємо мешканцям громади ознайомитися з розподілом вулиць і пам’ятати: якщо з поважних причин ваш депутат не може вам допомогти, то ви без зайвих роздумів можете звернутися до іншого обранця на вашому окрузі. Зрештою депутати мають бути взаємозамінними і представляти інтереси всіх своїх виборців.

ОКРУГ №1

Готко Олександр Михайлович: вул. Перемоги (1-20), вул. Серьогіна (1-13), вул. Пушкіна (1-37), вул. Південна (1-16), вул. Сінна (1-16).

Каблаш Любов Олексіївна: вул. Перекопська (1-64), вул. Вишнева (1-12), Залізничні будки, с. Скинешори.

Кульчицька Тетяна Вікторівна: вул. Московська (1-33), вул. Київська (1-35), вул. Північна (1-5), вул. Степова (1-21), вул. Суворова (1-34В).

Шворак Наталія Павлівна: вул. 8 Березня (1-23), вул. Зелена (1-17), вул. Шкільна (1-32), вул. Привокзальна (1-16), вул. Залізнична (1-23).

ОКРУГ №2

Гайдай Руслан Миколайович: вул. Східна (1-39), вул. Івана Франка (1-18), вул. Ватутіна (4-34), пров. Молодіжний (1-8)

Пікуль Павло Павлович: с. Дружелюбівка, с. Нова Григорівка, с. Андрусова, с. Весела Балка, вул. Колгоспна (1-46).

Шарабаріна Ілона Сергіївна: пров. Суворова (1-3В), пров. Шкільний (2-5), вул. Центральна (3-32), пров. Поштовий (1-5), пров. Тихий (1-5), вул. Елеваторна (2-27), вул. Торгова (1-8).

ОКРУГ №3

Єміленко Наталія Валеріївна: вул. Західна (1-40), вул. Шевченка (1-59).

Єремчук Тетяна Анатоліївна: пров. Будівельників (1-16),  вул. Комарова (1-50), вул. Садова (1-23).

Клапатюк Валентина Григорівна: пров. Одеський (1-13), вул. Гагаріна (1-23), пров. Гагаріна (2-6), вул. Механізаторів (1-53).

Топольницька Наталя Дмитрівна: вул. Михайлівська (1-88), вул. Центральна (33-70).

ОКРУГ №4

Лукіянчук Ірина Владиславівна: вул. Горького, (1-50), вул. Чкалова (1-62).

Маняк Олександр Васильович: вул. Корольова (2-51), вул. Робоча (1-16), вул. Калинова (1-26), с. Гедеримове.

Мирзакірова Олена Камалівна: вул. Нова (1-48),  с. Загір’я, с. Краснопіль.

ОКРУГ №5

Годовенко Наталія Олексіївна: вул. Центральна (40-114), вул. Садова, вул. Гагаріна.

Стан Іван Миколайович: с. Володимирівка, с. Малорошеве, вул. Ювілейна, вул. Центральна (17-40).

Мартинча Наталя Андріївна: с. Іванівка, вул. Новоселів, Космонавтів, 9 Травня, Зелена, Центральна (1-17).

ОКРУГ №6

Грицюта Валентина Федорівна: вул. Ніжніченка, с. Перехрестове Перше: вул. Степова та Польова.

Стрельбицька Валентина Тимофіївна: вул. Шкільна, вул. Вчительська.

Шумейко Лариса Миколаївна: вул. Виноградна, вул. Ливарна, вул. Залізнична, вул. Кооперативна, пров. Виноградний.

ОКРУГ №7

Балта Віктор Михайлович: вул. Поштова, вул. Привокзальна, вул. Дорожна, вул. Спортивна, вул. Садова.

Земляна Ірина Павлівна: вул. Миру, вул. Механізаторів,  вул. Вишнева.