ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 16.12.2020 16:30

Щойно завершилось засідання виконавчого комітету під керівництвом голови Затишанської територіальної громади Геннадія Миколайовича Топольницького.

Члени виконкому розглянули декілька важливих питань життєдіяльності громади:

• про утворення адміністративної комісії Затишанської селищної ради, яка займатиметься розглядом і вирішенням справ про адміністративні правопорушення;
  • про затвердження переліку об’єктів та визначення видів суспільно корисних робіт для порушників (у тому числі й неповнолітніх), на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт на 2021 рік. Також такий перелік затверджено для відпрацювання порушниками адміністративного стягнення щодо заборгованості зі сплати аліментів;
  • про зміни до бюджету на 2020 рік (йшлося про надходження додаткових коштів з державного бюджету на придбання житла для осіб з числа дітей, позбавлених батьківського піклування);
  • про затвердження проекту бюджету на 2021 рік;
  • про надання матеріальної допомоги особам, яким виповнилося 80 і більше років, за четвертий квартал 2020 року. Нагадаємо, що на території Затишанської територіальної громади діє програма «Ветеран», за якою всі літні люди віком від 80 років отримують грошові виплати: по 200 гривень на місяць для громадян від 80 до 85 років, по 500 гривень на місяць для мешканців громади у віці від 85 до 90 років і по 1 тисячі гривень на місяць для людей, старших 90 років. Нині в Затишанській громаді нараховується 130 отримувачів допомоги за програмою «Ветеран». У 2020 році для її фінансування в бюджеті селищної ради було передбачено 665 тисяч гривень.

Найбільш тривалим був розгляд заяв жителів ОТГ, які опинилися у складному матеріальному становищі. Члени виконкому підійшли до цього питання з усією відповідальністю – детально вивчили надані заявниками пакети документів і персонально по кожному прийняли відповідні рішення. Слід сказати, що заяв надходить доволі багато – лише за результатами сьогоднішнього засідання з бюджету Затишанської селищної ради буде виділено майже 70 тисяч гривень. А загальна сума виплат для осіб, які опинилися у складному матеріальному становищі, у 2020 році склала понад 450 тисяч гривень.