ШКОЛЯРІ ПРИЙДУТЬ В ОНОВЛЕНІ КЛАСИ

Дата: 18.01.2021 14:22

У Затишанській опорній школі тривають роботи з капітального ремонту приміщень на другому поверсі.

Будівельники приступили до ремонту з 18 грудня, коли школа зачинилася на карантин у зв’язку із захворюваністю на ковід. Згодом у дітей розпочалися зимові канікули і дистанційне навчання. Тож місцева влада не стала гаяти цей час, а організувала та профінансувала роботи щодо повного впорядкування другого поверху навчального закладу.

«Наразі у приміщеннях чотирьох класів та кабінеті педагога-організатора практично завершено ремонт – збудовано нові стелі, оновлено стіни і замінено підлогу, – розповів голова Затишанської територіальної громади Геннадій Миколайович Топольницький. – У коридорі також нова стеля з якісним освітленням, стара дерев’яна підлога замінена на сучасну плитку, а стіни пошпакльовані і будуть фарбуватися у світлий колір».

«Нині бригада будівельників розпочала ремонт внутрішнього санвузла на другому поверсі, – додала начальник управління з питань освіти, культури та молодіжної політики Затишанської  громади Олена Камалівна Мирзакірова. – Передбачене підведення до умивальника холодної і гарячої води та облаштування диспенсерів для рідкого мила. Загалом всі ремонтні роботи відповідають новому санітарному регламенту шкіл, які вступили в дію з 1 січня 2021 року».

До кінця цього тижня ремонт другого поверху буде завершено.