ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

Дата: 03.02.2021 14:23

Щойно завершилося засідання виконавчого комітету під керівництвом Затишанського селищного голови Геннадія Миколайовича Топольницького.

На порядку денному стояло 11 питань.

Учасники засідання затвердили план роботи виконкому на 2021 рік, схвалили заходи щодо Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, створили опікунську раду, прийняли рішення щодо взяття на позачерговий квартирний облік чотирьох осіб з числа дітей-сиріт.

Також члени виконкому надали дозвіл на укладення правочину – договору купівлі-продажу житлового будинку, право користування яким має малолітня дитина, та прийняли рішення про присвоєння адреси двом житловим будинкам у смт. Затишшя.

На завершення розглянули заяви жителів громади щодо отримання матеріальної допомоги. Загалом з бюджету Затишанської селищної ради на лікування буде виділено 90 тисяч гривень.