НА ЗНАК ВДЯЧНОСТІ МУЖНІМ ЗЕМЛЯКАМ

Дата: 17.02.2021 10:24

Голова Затишанської громади Геннадій Миколайович Топольницький разом з начальником управління з питань освіти, культури та молодіжної політики Оленою Камалівною Мирзакіровою відвідали воїнів-інтернаціоналістів  і висловили їм свою повагу та вдячність  за мужність в роки війни на чужій землі.

Також керівники завітали до рідної сестри загиблого в Афганістані Андрія Ніжніченка Таїсії Михайлівни Турчинської.

Кожному учаснику бойових дій із сіл Перехрестове, Торосове та селища Затишшя керівництво громади підготувало добротні продуктові набори, щоб чоловіки мали можливість пом’янути бойових товаришів та згадати буремні роки своєї молодості.

Сини українського народу з гідністю виконали свій військовий обов’язок. Тому всі ми маємо пам’ятати про це, шанувати та поважати мужніх земляків.