РОЗГЛЯНУЛИ ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ

Дата: 12.03.2021 15:17

Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету Затишанської селищної ради. Головуючий Геннадій Миколайович Топольницький разом з членами виконкому розглянули декілька важливих питань, що стосувалися діяльності структурних підрозділів селищної ради та конкретних жителів громади.

Так, було затверджено Порядок використання службового автомобіля та посадові інструкції працівників нещодавно створеного фінансового відділу.

Члени виконкому також розглянули питання виплати стипендії голови Затишанської селищної ради за особливі успіхи у навчанні. Наразі 22 учні шкіл громади завдяки своїй наполегливості у здобутті знань мають право на отримання заохочувальної стипендії у розмірі 200 гривень на місяць.

Ще одна щомісячна виплата передбачається особі з інвалідністю з числа учасників бойових дій.

Далі члени виконкому погодили взяття на квартирний облік жителів громади з числа пільгової категорії осіб, розглянули питання щодо присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна та зосередилися на вивченні заяв від жителів громади, що стосуються надання матеріальної допомоги на лікування.