БАНКОМАТ В ГРОМАДІ Є!

Дата: 17.03.2021 16:08
Кількість переглядів: 1964

Сьогодні в приміщенні Затишанської селищної ради встановлено банкомат «Райффайзен Банк Аваль». Користуватися ним можна буде десь через тиждень, коли спеціалісти проведуть всі налагоджувальні роботи.

«Жителі громади неодноразово зверталися до мене з проханням встановити банкомат, – зауважив Затишанський селищний голова Геннадій Топольницький. – Адже для зняття готівки людям доводилося їхати до Захарівки і це не для всіх було зручно. Ми зверталися з цією проблемою до керівництва декількох банків, але назустріч пішли тільки в «Райффайзен Банк Аваль». Проте для встановлення банкомату треба було виконати головну умову – перейти на обслуговування до «Авалю» працівникам бюджетних установ нашої громади і ми цю умову виконали».

Найближчими днями до Затишанської громади приїдуть представники Роздільнянського відділення «Райффайзен Банк Аваль», які проведуть видачу платіжних карток та налаштують інтернет-банкінг всім бажаючим.