ЦИФРОВА ОСВІТА ВІДКРИВАЄ НОВІ МОЖЛИВОСТІ

Дата: 06.04.2021 09:47

Останнім часом дедалі більше адміністративних послуг можна отримати онлайн – не виходячи з дому, з допомогою смартфона чи персонального комп’ютера. Проте одним із засобів роботи з цифровими сервісами є використання цифрового підпису, що необхідний для створення електронного документа та ідентифікації його автора.

Міністерство цифрової трансформації України запустило освітній серіал про електронний підпис, який доступний до безкоштовного перегляду на платформі «Дія. Цифрова освіта» за посиланням https://osvita.diia.gov.ua/

Курс складається із 7 серій та покликаний розвивати цифрові знання і навички громадян, що дозволить використовувати всі можливості електронного підпису та отримувати більше електронних послуг.

На платформі «Дія. Цифрова освіта» також є чимало корисної інформації для батьків, учителів, держслужбовців, школярів, підприємців та просто активних громадян.