СТО ВОСЬМА ВЕСНА ДОВГОЖИТЕЛЬКИ

Дата: 21.05.2021 11:55

Вчора свій 108-ий день народження відзначила довгожителька Затишанської громади Олена Іванівна Малевська.

Жінка дуже любить своє свято і зранку з нетерпінням чекала гостей. Спеціально на день народження дочка Галина сплела їй гарну хустину, тож настрій в Олени Іванівни справді був пречудовий.

Довгожителька завжди радіє, коли до неї у гості приходить голова Затишанської громади Геннадій Миколайович Топольницький. Цього разу він завітав з начальником відділу соціальної та сімейної політики Ольгою Павлівною Пустомельник.

Квіти, добротні подарунки та дуже гарна хустина дуже порадували іменинницю й Олена Іванівна щиро раділа такій увазі.

Все життя жінка важко працювала в колгоспі села Росіянівка, а зараз, на схилі літ, вона оточена турботою своїх рідних і близьких. Проживає Олена Іванівна в селищі Затишшя в люблячій родині своєї доньки, поруч мешкає онука, постійно в гості приходять та приїжджають правнуки і праправнуки.

Довгожителька має чудову пам'ять і завжди в гарному настрої. Своєю позитивною енергетикою щедро ділиться з усіма, хто приходить на гостину. Ми постійно по-доброму дивуємося її життєвій мудрості, світлому розуму та бажанню зустрічатися з людьми ще і ще. Тож нехай такий настрій зберігається в Олени Іванівни ще багато років! Віку й здоровя Вам, дорога наша довгожителько!