РЕМОНТУЄТЬСЯ ВУЛИЦЯ ПОШТОВА

Дата: 19.10.2021 13:48

В селі Перехрестове по вулиці Поштовій стартували роботи щодо капітального ремонту дорожнього покриття.

Вже підготовлено щебенево-піщану основу, а в середу, 20 жовтня, планується укладання шару асфальтобетону.

«Даний проект був замовлений і розроблений ще Перехрестівською сільською радою – до об’єднання із Затишанською громадою, – розповів Затишанський селищний голова Геннадій Миколайович Топольницький. – Тож при плануванні робіт на поточний рік ми включили його до реалізації. Проблема лише в тому, що даний проект передбачає асфальтування тільки частини вулиці Поштової, а 200 метрів поки що залишається без асфальтобетонного покриття. Тому, щоб попередити зайві розмови і невдоволення людей, хочу повідомити: асфальтування цих 200 метрів заплановано на наступний рік і ми доведемо справу до кінця».

Геннадій Миколайович також додав, що є труднощі і з асфальтуванням вулиці Шкільної в селі Перехрестове. Підрядна організація, що виграла тендер на проведення даних робіт, змушена була призупинити підготовку до капремонту, оскільки конкуренти, які програли тендер, поскаржилися до антимонопольного комітету. Тож, поки триває зясування всіх моментів, роботи стали на паузу.