СТВОРЮЮТЬСЯ УМОВИ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ТА МЕДИКІВ

Дата: 20.10.2021 11:48

За рахунок коштів Затишанської громади триває капітальний ремонт приміщення амбулаторії в селі Перехрестове.

Вже виконано роботи щодо заміни електромережі, системи опалення, водозабезпечення та каналізації.

Зараз працівники підрядної організації проводять внутрішній ремонт кабінетів, підсобних приміщень та коридору. Зокрема замінено двері, монтується нова стеля, шпаклюються стіни, встановлюється сучасна кахельна плитка.

Також на вході будується зручна доріжка у вигляді пандусу, щоб люди з інвалідністю чи мами з дитячими візочками могли безперешкодно потрапити до амбулаторії.

«Сподіваємося, що після завершення ремонтних робіт, жителі Перехрестівського старостинського округу матимуть гарні умови як для отримання медичних послуг, так і для роботи медперсоналу, – розповів Затишанський селищний голова Геннадій Топольницький. – У другій половині приміщення амбулаторії ми плануємо обладнати житло для медиків, щоб можна було залучати до роботи у сільській місцевості молодих спеціалістів».