РЕЙД ОБ’ЄКТАМИ ТОРГІВЛІ

Дата: 29.10.2021 11:09

Представники Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів спільно з працівниками Затишанської селищної ради провели рейд об’єктами торгівлі щодо дотримання вимог карантину щодо COVID-19.

Приємно відзначити, що у більшості магазинів селища Затишшя продавці слідкують за масковим режимом, у наявності – антисептики та запас засобів індивідуального захисту.

Проте є й такі заклади, де поняття не мають про існуючі вимоги роботи в умовах карантину. Принаймні так вели себе деякі продавці. Наприклад, кафе мають працювати лише на винос, а магазини продовольчої групи – тільки у випадку провакцинованого персоналу.

Сьогоднішній рейд не передбачав покарання за порушення правил торгівлі під час карантину. Головне завдання спеціалістів – розповісти про існуючі вимоги і закликати людей неухильно їх дотримуватися.