ПЕРЕВІРЯЛИ ЗАКЛАДИ ТОРГІВЛІ

Дата: 03.12.2021 14:30

Сьогодні відбувся черговий рейд об’єктами торгівлі селища Затишшя щодо дотримання карантинних вимог. В ньому взяли участь представники Держпродспоживслужби, Національної поліції та працівники Затишанської селищної ради.

Загалом, в більшості магазинів селища дотримуються правил роботи в умовах протиепідемічних обмежень для «червоної» зони. Проте є й такі крамниці непродовольчої групи, де продавці не мають сертифікатів про вакцинацію, а відтак – не можуть працювати в нинішніх умовах.

Прикро вразили й наші кафе – відвідувачі перебували в залі без COVID-сертифікатів, вивіски про «їжу на винос» відсутні. Звичайно, це відповідальність власника закладу харчування і сьогодні знову обійшлося без штрафів. Але наступний рейд, який відбудеться найближчим часом, таким лояльним вже не буде.