РІШЕННЯ В ІНТЕРЕСАХ ДІТЕЙ

Кожна дитина потребує піклування і адекватного ставлення до себе зі сторони батьків. Адже ці чинники впливають на здоровий розвиток хлопчиків та дівчаток, формування їх особистості, моральних та етичних норм.

13:57 27.03.2023

ЗА ВИПАЛЮВАННЯ СУХОЇ РОСЛИННОСТІ – ШТРАФ

З настанням теплих днів на території Роздільнянського району почастішали випадки загоряння трави, комишу та сміття, що може призвести до неконтрольованого поширення вогню.

10:51 20.03.2023

НАЙВИЩА ЦІНА ЗА МИР

Трагічна реальність щодня вражає нас до глибини душі. Через війну в Україні ми стаємо учасниками і свідками того, як цвіт нації сміливо вступив у боротьбу за мирне життя свого народу. І, на превеликий жаль, платить за це найвищу ціну.

13:58 10.03.2023

ОБГОВОРЮВАЛИ ТЕМУ ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ

Затишанська громада – одна з небагатьох у Роздільнянському районі, де на належному рівні організовано повноцінне харчування школярів у закладах освіти. Кухарі не припиняли готувати їжу навіть в умовах воєнного стану та в період літніх канікул, постійно забезпечуючи безкоштовними гарячими обідами дітей з родин, які опинилися в складних життєвих обставинах.

13:45 06.03.2023

ТИСЯЧІ ДОБРОВОЛЬЦІВ ПОДАЮТЬСЯ ДО ШТУРМОВИХ БРИГАД МВС, ЩОБИ НИЩИТИ ВОРОГА ТА ЗВІЛЬНИТИ ОКУПОВАНІ ЗЕМЛІ УКРАЇНИ

Міністерство внутрішніх справ України ініціювало створення спеціальних бригад у складі бойових підрозділів Національної поліції, Державної прикордонної служби та Національної гвардії. Вони братимуть участь у штурмових діях, тобто у прориві ліній оборони ворога та наступі. Вступити можуть як військові з досвідом, так і цивільні добровольці, але треба пройти кілька тестів. У МВС ПОЯСНЮЮТЬ: ЦЕ ЖОДНИМ ЧИНОМ НЕ МОБІЛІЗАЦІЯ, БЕРУТЬ ВИКЛЮЧНО ДОБРОВОЛЬЦІВ І ВИКЛЮЧНО ТИХ, ХТО НАСПРАВДІ МАЄ ВИСОКУ МОТИВАЦІЮ СЬОГОДНІ ПРИЄДНАТИСЯ ДО ПІДРОЗДІЛІВ, ШТУРМОВИХ БРИГАД.

15:22 02.03.2023

На сьогодні до «Гвардії наступу» через сайт і ЦНАП та за телефоном «гарячої лінії» подали заявки більше 30 тисяч громадян.

За інформацією міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка, на сьогодні до «Гвардії наступу» через сайт і ЦНАП та за телефоном «гарячої лінії» подали заявки більше 30 тисяч громадян. «Ми сьогодні маємо велику кількість патріотично налаштованих людей, які зі зброєю в руках готові захищати країну. Середній вік кандидатів — 33 роки, найстаршому — 69 років. Хлопці 18-22 років, які намагаються вступити в бригади — викликають захоплення. У нас уже зареєструвалося 600 дівчат, вони зможуть працювати і в медичних, і в логістичних підрозділах, і розвідувальних бригадах», — повідомляє міністр.

15:19 02.03.2023

Навіщо в Україні створюють “Гвардію наступу” – пояснення експертів

Вісім штурмових бригад “Гвардії наступу” почнуть використовувати, коли ЗСУ успішно виконають стратегічну оборонну операцію. Про це розповів військовий експерт, генерал-лейтенант Ігор Романенко. За його словами, ці бригади будуть особливо важливими під час контрнаступальних операцій Збройних Сил України.

15:17 02.03.2023