ЗВІТУВАЛИ ПРО ЗРОБЛЕНЕ, БУДУВАЛИ ПЛАНИ НА МАЙБУТНЄ

Вчора депутати Затишанської селищної ради зібралися на чергове пленарне засідання сесії, де одним із найголовніших питань був звіт голови громади Геннадія Миколайовича Топольницького за минулий 2022 рік.

12:12 24.02.2023

ЩЕ ОДНА ШКОЛА ІЗ СИСТЕМОЮ ПОЖЕЖНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ

У приміщенні Затишанського закладу загальної середньої освіти завершено роботи щодо обладнання систем пожежної сигналізації, керування евакуюванням та централізованого пожежного спостереження.

13:21 13.02.2023

БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ З ДИКОРОСЛИМИ ГРИБАМИ

За інформацією, яка надійшла від Одеського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, за 2022 рік в Одеській області зареєстровано 6 випадків отруєнь грибами. Постраждали 7 людей, серед них і один житель Роздільнянського району.

13:19 08.02.2023

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Сьогодні під керівництвом голови громади Геннадія Миколайовича Топольницького відбулося 49-те засідання виконавчого комітету Затишанської селищної ради, на якому розглянули 16 питань порядку денного.

15:26 26.01.2023

ВІТАЛИ ПОВАЖНУ ЮВІЛЯРКУ

Сьогодні сердечні вітання з 90-річним ювілеєм приймала жителька селища Затишшя Ольга Дмитрівна Рибаченко. З подарунками та теплими словами побажань до неї завітали голова громади Геннадій Миколайович Топольницький та депутат селищної ради Валентина Григорівна Клапатюк.

12:01 23.01.2023

ЩОДО ВЗЯТТЯ НА ОБЛІК ВПО

З 24 лютого наші військові продовжують мужньо боронити цілісність та незалежність України. В містах, селищах, селах де ведуться запеклі бої, нажаль, страждає й цивільне населення. Щоб зберегти життя та здоров’я своїх дітей більшість українців вимушені знаходити прихист в інших населених пунктах нашої країни, у зв’язку з цим законодавством визначено що такі особи мають право на отримання статусу внутрішньо переміщеної особи.

09:35 23.01.2023