ПОЖЕЖНА СИГНАЛІЗАЦІЯ В ДИТСАДКАХ

У приміщенні Затишанського дитсадка, що розташований по вулиці Гагаріна, встановлено автоматичну систему пожежної сигналізації.

16:02 27.02.2024

Володимир Зеленський дав пресконференцію

Озброєння України, посилення ППО, втрати, контрнаступ, мобілізація, розширення зернових коридорів, ситуація з Придністровʼям та плани на 2024 рік. У неділю Володимир Зеленський дав пресконференцію (https://www.facebook.com/share/v/7QW1GNDqhrbkprF3/?mibextid=xCWQen&startTimeMs=2000) у межах форуму «Україна. Рік 2024».

15:26 26.02.2024

ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

Минулої п’ятниці під керівництвом Затишанського селищного голови Геннадія Миколайовича Топольницького відбулося засідання виконавчого комітету.

11:32 26.02.2024

У ПОЛІ УВАГИ – ДІТИ

Під час чергового засідання комісії з питань захисту прав дітей, яке відбулося під керівництвом голови Затишанської громади Геннадія Миколайовича Топольницького, було розглянуто проблемні питання родин з неповнолітніми.

14:37 22.02.2024

Проєкт "BRAMA. Онлайн варта України"!

Департаментом кіберполіції спільно з волонтерами був створений проєкт «БРАМА», який обʼєднує небайдужих громадян у напрямку протидії дезінформації, а також російській пропаганді у мережі Інтернет.

10:59 22.02.2024