ЯКЩО ПОЧУЛИ СИГНАЛ ТРИВОГИ

Повномасштабне російське вторгнення в Україну триває вже майже п’ять місяців. Країна-агресор з кожним днем продовжує свою наступальну операцію…

10:15 27.07.2022

ЧЕРГОВА ПАРТІЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ

Затишанська селищна рада продовжує розподіляти гуманітарну допомогу, що надана міжнародною благодійною організацією World Central Kitchen через Одеський регіональний штаб.

12:14 26.07.2022

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Вже вдруге міжнародна благодійна організація World Central Kitchen через Одеський регіональний штаб передала пакети з продуктами харчування для внутрішньо переміщених осіб, які зараз проживають на території Затишанської селищної ради.

13:58 13.07.2022

РЕАГУЮЧИ НА СКАРГИ ЛЮДЕЙ

Останнім часом жителі багатоквартирного будинку по вулиці Центральній, 55-а у селищі Затишшя нарікали на перебої з водопостачанням. Особливо складною стала ситуація влітку, коли йде масове споживання води, тож люди були змушені терпіти певні незручності.

08:24 12.07.2022

ПРИЙНЯЛИ ВАЖЛИВІ РІШЕННЯ

Минулої п’ятниці відбулося чергове засідання сесії Затишанської селищної ради. На початку її роботи голова громади Геннадій Миколайович Топольницький звернувся до депутатів зі словами вдячності за те, що у цей складний воєнний стан залишаються на своїх місцях і зібралися для прийняття важливих рішень. Так само сьогодні на робочих місцях виконком у повному складі та працівники апарату селищної ради, що дозволяє ефективно і швидко виконувати всі поставлені завдання.

11:10 11.07.2022

ПОРУЧ З ВЕТЕРАНАМИ

Український ветеранський фонд запустив проект з мікрофінансування бізнесу. Одним з основних завдань Фонду є сприяння соціальному захисту ветеранів та членів їх сімей шляхом підтримки та реалізації проектів щодо ведення підприємницької діяльності.

09:42 24.06.2022