У ДРУЖНІЙ ОСВІТЯНСЬКІЙ РОДИНІ

Серпнева конференція для вчителів – це завжди свято, нагода зустрітися дужною освітянською родиною на порозі нового навчального року. Саме у такому піднесеному настрої вчора зібралися педагоги нашої територіальної громади у Затишанському Будинку культури. Сюди прийшли і приїхали колективи Затишанського, Торосівського та Перехрестівського НВК щоб підбити підсумки пройденого шляху та намітити плани на найближчу перспективу.

10:59 31.08.2021

ПЕРЕРАХУНОК ВИПЛАТ "ЧОРНОБИЛЬЦЯМ"

1 липня 2021 року набрав чинності Закон України від 29.06.2021 № 1584-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» в частині визначення мінімальних розмірів пенсій по інвалідності та розмірів мінімальних пенсійних виплат.

13:17 28.08.2021

ЗАСІДАННЯ «ЗЕМЕЛЬНОЇ» КОМІСІЇ

Сьогодні відбулося друге засідання постійної комісії з питань земельних відносин, охорони природи, благоустрою, комунальної власності та житлово-комунального господарства.

12:47 28.08.2021

НА ПРИЙОМІ У ТОРОСОВОМУ

Кожної четвертої п’ятниці Затишанський селищний голова Геннадій Миколайович Топольницький здійснює особистий прийом громадян у селі Торосове. Люди вже звикли, що цього дня вони можуть прийти до офісу старости і поспілкуватися з головою громади.

16:58 27.08.2021

ШКОЛИ ГОТОВІ ДО ПРИЙОМУ УЧНІВ

Підготовка до нового навчального року в Затишанській громаді активно стартувала ще наприкінці весни. Тож до кінця серпня практично всі школи і дитсадки готові до 1 вересня.

13:19 27.08.2021

ЗАСІДАННЯ «БЮДЖЕТНОЇ» КОМІСІЇ

Члени постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Затишанської селищної ради взяли участь у засіданні, де розглянули відповідні питання порядку денного сесії, що планується на початок вересня.

17:07 26.08.2021

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

Кожного місяця спеціаліст відділу обслуговування громадян №16 (сервісний центр) Павло Олексійович ПАРОВЕНКО проводить виїзний прийом громадян та надання послуг з питань пенсійного забезпечення.

15:34 25.08.2021

НА ПРИЙОМІ У ГОЛОВИ ГРОМАДИ

Сьогодні Затишанський селищний голова Геннадій Миколайович Топольницький здійснив особистий прийом громадян у Перехрестівському старостинському окрузі.

14:29 25.08.2021

ГУЧНО ВІДЗНАЧИЛИ ДЕРЖАВНІ СВЯТА

Сьогодні в селищі Затишшя відбулися масові заходи з нагоди Дня Державного Прапора та ювілейної річниці Дня Незалежності України.

20:29 20.08.2021