ШКОЛИ ГОТОВІ ДО ПРИЙОМУ УЧНІВ

Підготовка до нового навчального року в Затишанській громаді активно стартувала ще наприкінці весни. Тож до кінця серпня практично всі школи і дитсадки готові до 1 вересня.

13:19 27.08.2021

ЗАСІДАННЯ «БЮДЖЕТНОЇ» КОМІСІЇ

Члени постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Затишанської селищної ради взяли участь у засіданні, де розглянули відповідні питання порядку денного сесії, що планується на початок вересня.

17:07 26.08.2021

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

Кожного місяця спеціаліст відділу обслуговування громадян №16 (сервісний центр) Павло Олексійович ПАРОВЕНКО проводить виїзний прийом громадян та надання послуг з питань пенсійного забезпечення.

15:34 25.08.2021

НА ПРИЙОМІ У ГОЛОВИ ГРОМАДИ

Сьогодні Затишанський селищний голова Геннадій Миколайович Топольницький здійснив особистий прийом громадян у Перехрестівському старостинському окрузі.

14:29 25.08.2021

ГУЧНО ВІДЗНАЧИЛИ ДЕРЖАВНІ СВЯТА

Сьогодні в селищі Затишшя відбулися масові заходи з нагоди Дня Державного Прапора та ювілейної річниці Дня Незалежності України.

20:29 20.08.2021

ГОТУЮЧИСЬ ДО ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ

Щойно завершилася нарада з питань підготовки до сесії Затишанської селищної ради. В кабінеті голови громади Геннадія Миколайовича Топольницького зібралися відповідальні посадові особи та начальники відділів.

14:38 20.08.2021

ЛЮБИТИ БДЖІЛ НАВЧИВ ДІДУСЬ

У Затишанській територіальній громаді є чимало людей, які не уявляють свого життя без пасіки. Для них це не лише заробіток, а й захоплююче хобі, заняття для душі, що приносить одне задоволення.

14:29 19.08.2021

«ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» ДОРІГ НА ОДЕЩИНІ

В Одеській області за програмою Президента «Велике будівництво» завершився ремонт чергової ділянки дороги Р-33 Вінниця – Турбів – Гайсин – Балта – Велика Михайлівка.

16:59 18.08.2021

ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету під керівництвом Затишанського селищного голови Геннадія Миколайовича Топольницького.

15:27 18.08.2021

ХТО ЗРУЙНУВАВ «ПОЛІЦЕЙСЬКОГО»?

Цієї ночі в селі Торосове трапився прикрий інцидент – хтось знищив нещодавно встановленого «лежачого поліцейського».

14:52 17.08.2021