ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ОДЕСЬКОГО РЕГІОНУ!

З метою забезпечення захисту здоров’я громадян, а також посилення боротьби з незаконним обігом пального на території Одеської області обласна державна адміністрація закликає жителів Одещини сприяти припиненню тіньового ринку нафтопродуктів на території області.

10:21 27.07.2021

ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

Щойно завершилося засідання виконавчого комітету під керівництвом Затишанського селищного голови Геннадія Топольницького.

15:28 23.07.2021

ЗАБЕЗПЕЧИЛИ ДІТЕЙ ПУТІВКАМИ ДО ТАБОРУ

21 липня перша група школярів громади вирушила на двотижневий відпочинок до табору «Богатирьонок», що знаходиться у c. Сергіївка Білгород-Дністровського району Одещини.

14:17 22.07.2021

СВЯТО ДЛЯ БУХГАЛТЕРІВ ГРОМАДИ

Вперше за багато років у Затишанській громаді відзначили День бухгалтера – у Будинку культури зібралися всі, хто присвятив своє життя зведенню цифр. А це близько сорока фахівців з різних підприємств та організацій селища Затишшя, сіл Торосове і Перехрестове.

12:15 19.07.2021

КАНАЛІЗАЦІЮ ВИКАЧУЮТЬ ПРОСТО У ПАРК

Ось такі не дуже приємні на запах потічки виявили в п’ятницю увечері жителі Затишшя. Людей насторожило, що у бездощовий день якась незрозуміла рідина стікається до парку біля Будинку культури.

09:07 19.07.2021