ПРИВІТАЛИ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Сьогодні Затишанський селищний голова Геннадій Миколайович Топольницький і начальник управління з питань освіти, культури та молодіжної політики Альона Камалівна Мирзакірова привітали колектив Захарівського відділення поліції з професійним святом.

12:19 05.07.2021

ПРИЙОМ В СЕЛІ ТОРОСОВЕ

Сьогодні Затишанський селищний голова Геннадій Миколайович Топольницький здійснив прийом громадян в селі Торосове.

15:25 25.06.2021

ПОРУШИЛИ ПРОБЛЕМИ, ОЗВУЧИЛИ ПРОПОЗИЦІЇ

Сьогодні особистий прийом громадян у Перехрестівському старостинському окрузі провів Затишанський селищний голова Геннадій Миколайович Топольницький.

14:56 23.06.2021

ВЕЛИКИЙ ТРУДІВНИК І ЖИТТЄЛЮБ

У велике свято Трійці свій 90-річний ювілей відзначив житель селища Затишшя Тимофій Харлампійович Капріор. Сьогодні з привітаннями та подарунками до нього завітав селищний голова Геннадій Миколайович Топольницький.

10:44 22.06.2021

МЕДИКИ! ВАША ПРАЦЯ БЕЗЦІННА!

Сьогодні в Затишанському Будинку культури відбулися урочисті заходи та святковий концерт до Дня медичного працівника. З усіх куточків громади з’їхалися лікарі та санітарочки, медсестри амбулаторії та школи.

20:02 18.06.2021

ДЕПУТАТИ ПРАЦЮВАЛИ ЗЛАГОДЖЕНО

Під час сесії Затишанської селищної ради, яка відбулася 14 червня, депутати підтримали внесення змін щодо організації харчування в закладах освіти. Таке рішення приймалося ще у грудні 2018 року і до цього часу вартість годування дітей у школах і дитсадках не змінювалася.

16:39 15.06.2021

РУКА ДОПОМОГИ ПОВЕРТАЄТЬСЯ

З 1 січня наступного року в Україні починає діяти державна програма, яка перетворюватиме малозабезпечених і довготривалих безробітних на підприємців. Механізми цієї програми були успішно апробовані в пілотному проекті «Рука допомоги», який був реалізований Міністерством соціальної політики України за підтримки Світового банку в межах проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» у 2016-2019 роках. Тоді понад 230 довготривалих безробітних у трьох областях отримали безвідсоткову поворотну допомогу від держави на початок власної справи. Більше 90% з них успішно працюють і сьогодні.

11:05 09.06.2021

ПЕРШЕ МІСЦЕ У РЕЙТИНГАХ!

Фахівці департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної державної адміністрації провели моніторинг територіальних громад за перший квартал нинішнього року.

10:33 09.06.2021