Цифра дня: 370 500 000+ гривень зекономлених коштів на тендерах

Саме таку суму громади Одещини могли втратити через переплату на оголошених закупівлях. І саме таку суму робоча група при обладміністрації «Прозорість і підзвітність» заблокувала, щоб повернути її назад в бюджети для більш раціональних витрат. Передусім - на підтримку наших воїнів.

09:14 13.02.2024

Сезон «Шкільних ліг» 2023/2024 уже на Одещині!

Наймасштабніші учнівські змагання країни нового формату, які започатковані за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом "Разом переможемо". Тішуся тим, що неймовірна кількість, а саме 1349 команд Одещини подали заявки на участь і відсьогодні вступили в активну боротьбу за лідерство у територіальному етапі випробувань.

12:00 06.02.2024

РОДИНАМ ПОЛЕГЛИХ ЗАХИСНИКІВ ВРУЧИЛИ ПОСМЕРТНІ НАГОРОДИ

Сьогодні в Затишанському Будинку культури відбулося вручення посмертних нагород від імені Президента України родинам загиблих захисників нашої громади. Війна триває, але держава пам’ятає внесок кожного військовослужбовця, який віддав своє життя за мирне майбутнє своєї країни.

14:22 02.02.2024

ПРО ПРИКОРДОННИЙ РЕЖИМ

07 грудня 2023 року постановою Кабінету Міністрів України № 1292 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 27.07.1998 № 1147 «Про прикордонний режим» (далі – зміни до постанови КМУ) в частині:

10:31 01.02.2024

Перше засідання групи «Прозорість та підзвітність» у цьому році. Попрацювали плідно

На засіданні групи, разом із представниками органів місцевого самоврядування, силовим блоком та громадськістю, розглянули чергові марнотратні тендери. Зокрема закупівлі по завищеним цінам в одній з громад: соку по 80 грн за літр, кураги по 550 за кілограм, курячого філе по 215 грн за кг, сметани 190 грн за кілограм та іншого.

09:34 26.01.2024

ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

Під час чергового засідання виконавчого комітету, яке відбулося сьогодні під керівництвом селищного голови Геннадія Миколайовича Топольницького, було розглянуто низку важливих питань.

15:26 24.01.2024

ПРОЗОРІСТЬ І ПІДЗВІТНІСТЬ

Нагадуємо про зручний спосіб повідомлення про підозрілі закупівлі, який робить цей процес ще простішим та ефективнішим!

10:49 23.01.2024

Щодо щорічної індексації нормативної грошової оцінки земель за 2023 рік

Головне управління ДПС в Одеській області повідомляє, що відповідно до вимог Податкового кодексу України (далі – ПКУ) нормативна грошова оцінка земель є базою оподаткування для плати за землю (стаття 271 ПКУ) та для єдиного податку четвертої групи (стаття 2911 ПКУ).

10:26 22.01.2024

Щодо подання податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за об’єкти нерухомості, що перебувають у власності юридичної особи, по яких встановлені нульові ставки

Головне управління ДПС в Одеській області інформує, що відповідно до п.п. 266.5.1 п. 266.5 ст. 266 Податкового кодексу України (із змінами, далі – ПКУ) ставки податку для об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, встановлюються за рішенням сільської, селищної, міської ради залежно від місця розташування (зональності) та типів таких об’єктів нерухомості у розмірі, що не перевищує 1,5 відс розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування.

09:27 19.01.2024