ЖИТТЯ У КОЛІ ЛЮБЛЯЧОЇ РОДИНИ

Сьогодні свій 90-річний ювілей відзначила жителька селища Затишшя Ольга Миколаївна Совтус. Із самого ранку до її оселі з теплими привітаннями і пам’ятними подарунками завітали голова громади Геннадій Миколайович Топольницький, начальники відділів селищної ради Валентина Григорівна Клапатюк та Ольга Павлівна Пустомельник.

16:25 07.06.2021

НА РАДІСТЬ ДІТЯМ

Щойно завершилася вистава-концерт «Супер Кіт у чоботях» від шоу-балету «БиЗе».

17:10 01.06.2021

ЗВОРУШЛИВА МЕЛОДІЯ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Ось і пролунав останній дзвоник у школах Затишанської територіальної громади. У всіх навчальних закладах відбулися урочисті лінійки та розважальні заходи.

15:45 31.05.2021

ПРОЄКТ «ТІЛЬКИ НЕ МОВЧИ»

Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба спільно з Міжнародною благодійною організацією «Служба порятунку людей» започаткували проєкт щодо захисту дітей від сексуального насильства та експлуатації під назвою «Тільки не мовчи».

15:19 27.05.2021

НАСИЧЕНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Кожної четвертої середи голова Затишанської громади Геннадій Миколайович Топольницький проводить особистий прийом громадян в селі Перехрестове. Вже декілька місяців поспіль місцеві жителі активно користуються можливістю поспілкуватися з керівництвом селищної ради, тож сьогоднішній день не став виключенням.

16:20 26.05.2021

ЩОБ ТРАГЕДІЯ НЕ ПОВТОРИЛАСЯ

Жителів села Перехрестове сколихнула тривожна звістка про те, що їх односелець – представник ромської національності – жорстоко побив місцевого чоловіка і через декілька днів від отриманих травм він помер в обласній лікарні.

16:40 25.05.2021

ПРИВІТАЛИ З 90-РІЧЧЯМ

В суботу, 22 травня, свій 90-річний ювілей відзначила жителька села Торосове Єфросинія Костянтинівна Рошка.

14:37 24.05.2021