шодо добровільної і своєчасної сплати податків

В Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні» зазначено, що місцеві бюджети мають бути достатніми щодо здійснення органами місцевого самоврядування наданих їм законом повноважень для забезпечення мешканців відповідних громад якісними публічними послугами.

Економічна сутність системи місцевого оподаткування полягає в тому, що вона забезпечує органи місцевої влади фінансовими ресурсами для здійснення функцій, передбачених Конституцією України та іншими законодавчими актами. Надходження місцевих податків і зборів забезпечує проведення соціальної політики вирівнювання рівнів соціального та економічного розвитку територій, а також комплексного розвитку територій. Таким чином, основне призначення місцевих податків і зборів полягає у створенні необхідної фінансової бази для місцевого самоврядування.

Вся система фінансування виробничої і соціальної інфраструктури, підготовки та перепідготовки робочої сили, комунально-побутового обслуговування населення, здійснення заходів по благоустрою, забезпечення санітарного та екологічно чистого навколишнього середовища та ряду інших заходів, здійснюється через місцеві органи влади. Саме місцеві податки і збори становлять основну доходну статтю бюджетів територіальних громад міст, селищ, сіл та їх об’єднань і направляються на підтримку та розвиток місцевої інфраструктури.

Враховуючи викладене, з метою уникнення додаткового навантаження у вигляді нарахування штрафних санкцій та пені за несвоєчасну сплату, звертаємося до платників податків своєчасно та у повному обсязі виконувати зобов’язання щодо сплати усіх податків, зборів та платежів, зокрема до місцевих бюджетів.

Маємо бути свідомими та розуміти, що сплата податків – це наш громадський обов’язок, визначений Конституцією України, джерело наповнення місцевого бюджету, розвиток та процвітання громади, краще майбутнє для наших дітей.

фінансовий відділ Затишанської селищної ради

ПОВІДОМЛЕННЯ

ініціативної групи з проведення установчих зборів для формування молодіжної ради при Затишанській селищній раді Роздільнянського району Одеської області

Установчі збори з формування Молодіжної ради при Затишанській селищній раді відбудуться 15 березня 2021 року в залі засідань селищної ради

(смт Затишшя, вул.Суворова, 34, І  поверх).  Початок зборів: о 10.00 год.

Склад ініціативної групи:

Годовенко Наталія Олексіївна - директор Торосівського НВК «ЗЗСО І-ІІІ ст.- ДЗ».

Грицюта Валентина Федорівна - директор Перехрестівського НВК «ЗЗСО І-ІІІ ст.- ДЗ».

Дуднік Валентина Олександрівна - головний спеціаліст сектору освіти  УОКМП.

Кущенко Юрій Павлович – директор КЗПО «КДЮСШ».

Харченко Олена Леонідівна – спеціаліст відділу організаційно-інформаційного та юридичного забезпечення, кадрової роботи і документообігу Затишанської селищної ради.

Чумак Людмила Олександрівна – директор Затишанського НВК «ЗЗСО І-ІІІ ст.- ДЗ».

Молодіжна рада при Затишанській селищній раді є консультативно-дорадчим, представницьким органом з питань молодіжної політики, покликаним сприяти взаємодії виконавчих органів місцевого самоврядування та молоді Затишанської громади, забезпечувати узгодженість дій у вирішенні питань, пов’язаних із життям молоді та її участю в усіх сферах життя суспільства, організації та проведенням молодіжних заходів та інформаційно-навчальної роботи серед молоді. У своїй діяльності Молодіжна рада підзвітна Управлінню з питань освіти, культури та молодіжної політики Затишанської селищної ради.

Членом Молодіжної ради при Затишанській селищній раді може стати активна, енергійна, ініціативна молодь віком від 14 до 35 років, яка проживає на території Затишанської ОТГ.

Для цього потрібно заповнити заяву за зразком (додається), біографічну довідку та надати копію паспорта.

Склад молодіжної ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі молодіжної ради. Кількісний склад молодіжної ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.

Документи приймаються ініціативною групою до 09 березня  2021 року включно за адресою: смт Затишшя,  вул. Суворова, 34,  кабінет управління ОКМП, ІІ поверх,  з 8.00 до 17.00 год. та на електронну адресу  zatishye-okmp@ukr.net

За додатковою інформацію звертатися   до головного спеціаліста сектору освіти Управління ОКМП В.Дуднік, телефон 0999455158

Ініціативна група

23.02.2021