ГІДНА ПРАЦЯ – СПРАВЕДЛИВЕ СУСПІЛЬСТВО

Кожна людина заслуговує на гідне життя, коли вона має можливість реалізувати свої необхідні потреби. А важливу роль у здобутті гідного життя грає робота.

09:21 06.10.2023

Новий порядок одержання посвідчення про право роботи з пестицидами

Відповідно до частини другої статті 11 Закону України «Про пестициди і агрохімікати» особи, діяльність яких пов’язана з організацією робіт із зберігання та/або застосування пестицидів або з проведенням робіт із транспортування, зберігання, застосування, торгівлею пестицидами, повинні мати посвідчення на право роботи з пестицидами.

11:18 02.10.2023

У ТЕПЛІЙ РОДИННІЙ АТМОСФЕРІ

В Затишанській громаді стало доброю традицією відзначати День працівників освіти у тій чи іншій школі. Цього року дійшла черга до Торосівської гімназії – саме сюди минулої п’ятниці з’їхалися педагоги із Затишанського та Перехрестівського закладів загальної середньої освіти.

10:42 02.10.2023

ЩОБ У ХАТІ НАРЕШТІ ЗАПАХЛО БОРЩЕМ

Неблагополучні родини завжди перебувають у полі особливої уваги відповідальних фахівців Затишанської громади. Окрім регулярного контролю за їх життям, часто організовуються засідання комісії з питань захисту прав дітей, влаштовуються виїзні огляди умов проживання тощо.

16:28 28.09.2023

В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВІДБУВСЯ КОНГРЕС МІСЦЕВИХ ТА  РЕГІОНАЛЬНИХ ВЛАД ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ

В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВІДБУВСЯ КОНГРЕС МІСЦЕВИХ ТА РЕГІОНАЛЬНИХ ВЛАД ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ

Під головуванням заступника керівника Офісу Президента України Олексія Кулеби на території Ізмаїльського району відбувся Конгрес місцевих та регіональних влад. Основним модератором заходу виступив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер.

13:16 22.09.2023

ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

Вчора під керівництвом Затишанського селищного голови Геннадія Миколайовича Топольницького відбулося чергове засідання виконавчого комітету.

08:56 15.09.2023

РЯТУЮЧИ ДІТЕЙ ВІД ГОРЕ-БАТЬКІВ

Під керівництвом Затишанського селищного голови Геннадія Миколайовича Топольницького відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей. Знадобилося понад дві години, щоб прийняти правильні рішення стосовно подальшої долі юних громадян нашої громади. Адже кожен вердикт комісії – велика відповідальність за майбутнє життя діток і дуже не хочеться, щоб хибне рішення посадовців якось погіршило ситуацію.

09:58 14.09.2023