ПЕРША СЕСІЯ НОВОГО СКЛИКАННЯ

Вчора у приміщенні Затишанського Будинку культури відбулося засідання першої сесії Затишанської селищної ради восьмого скликання.

12:00 26.11.2020

НАГОРОДИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ

З нагоди 155-ої річниці з дня заснування селища Затишшя працівники Будинку культури організували онлайн-конкурс для всіх, хто любить і шанує рідний край. Приємно, що люди взяли в ньому активну участь і з великим задоволенням продемонстрували односельцям свої таланти. Хтось зізнавався у щирій любові Затишшю за допомогою ліричних рядків, хтось показав свої обдарування у рукоділлі, впорядкуванні власної садиби, фотозйомці тощо. Відеоролики та фотографії учасники викладали на сторінці Затишанського Будинку культури у фейсбуці, а переможців визначали користувачі за допомогою своїх вподобайок.

15:29 19.11.2020

ЩЕДРИХ ВАМ УЖИНКІВ, ХЛІБОРОБИ!

Сьогодні в нашій державі відзначається День працівників сільського господарства. Це свято відданих своїй справі людей, які всі свої знання, сили і терпіння вкладають в агровиробництво, дбаючи про продовольчу безпеку країни.

08:00 15.11.2020

ПЛЮС 28 НОВИХ КОНТЕЙНЕРІВ ДЛЯ СМІТТЯ

Ще одна партія сміттєвих баків із Харкова доставлена на територію комунального підприємства «Господар» Затишанської селищної ради. Таким чином, на сьогодні в громаді вже нараховується 88 нових контейнерів для сміття.

15:18 12.11.2020

ДБАЮЧИ ПРО ЗДОРОВ’Я ДІТЕЙ

Сьогодні фахівці Центру первинної медико-санітарної допомоги Затишанської селищної ради завершили процес постановки проби Манту вихованцям Торосівського дитсадка і учням старших класів.

17:03 10.11.2020

УРЯДОВА ПРОГРАМА "ТЕПЛИХ" КРЕДИТІВ ДІЯТИМЕ І В 2021 РОЦІ

Шість років тому в Україні запрацювала програма «теплих» кредитів, яка дозволяє громадянам провести утеплення житла та водночас отримати певну компенсацію від держави. Особливістю цього виду кредиту є отримання відшкодування якоїсь частини витрат. Банк переказує на ваш рахунок певну суму, яка виділяється згідно з державною програмою. Так ви зможете заощадити до 35% від необхідної суми.

11:32 10.11.2020

ДБАЮТЬ ПРО КУЛЬТУРНИЙ РОЗВИТОК ГРОМАДИ

У нашій державі сьогодні відзначається Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народних мистецтв – свято людей, які за покликанням серця присвячують своє дозвілля, а іноді й життя, мистецтву, намагаються реалізувати себе як особистість через творчість.

08:40 09.11.2020

ОФІЦІЙНІ РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ

Затишанська територіальна виборча комісія оприлюднила результати місцевих виборів, що відбулися 25 жовтня цього року.

11:49 05.11.2020