ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

Щойно завершилося засідання виконавчого комітету під керівництвом Затишанського селищного голови Геннадія Миколайовича Топольницького.

14:23 03.02.2021

ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Торгівля людьми – це грубе порушення основоположних прав людини. Важливим напрямом державної політики є протидія торгівлі людьми, в тому числі у співпраці з недержавними організаціями.

16:22 02.02.2021

У ЗВ’ЯЗКУ З ПЕРЕЙМЕНУВАННЯМ РАЙОНУ

Сьогодні під керівництвом Затишанського селищного голови Геннадія Миколайовича Топольницького відбулося пленарне засідання четвертої сесії восьмого скликання.

16:13 19.01.2021

«ДІМ (НЕ)БЕЗПЕКИ»

Під такою назвою у 2019 році Координатором проектів ОБСЄ в Україні та студією онлайн-освіти EdEra був розроблений новий онлайн-курс із протидії домашньому насильству.

15:12 15.01.2021

НОВІ ТАБЛИЧКИ – НА ВУЛИЦІ НОВІЙ

Вчора працівники комунального підприємства «Господар» розпочали роботу зі встановлення нових аншлагів – табличок з назвою вулиць та номеру будинку. Вони виготовлені ще в минулому році за рахунок коштів Затишанської селищної ради.

12:25 13.01.2021

В УКРАЇНІ ДІЄ ПРОЕКТ «єМАЛЯТКО»

Вже рік в нашій державі реалізовується експериментальний проект під назвою «єМалятко». Раніше, щоб отримати необхідні послуги, батькам доводилося до 11 разів відвідувати установи, надавати близько 37 документів та витрачати на все це понад 10 годин.

10:48 12.01.2021

РЕМОНТУЄТЬСЯ ДРУГИЙ ПОВЕРХ ШКОЛИ

У приміщенні Затишанської школи стартували роботи щодо капітального ремонту чотирьох класів та коридору на другому поверсі.

14:28 24.12.2020

ДЛЯ БЕЗПЕКИ ПІШОХОДІВ

Ось такі перила нещодавно з’явилися на пішохідній доріжці біля ставка у селищі Затишшя.

13:02 24.12.2020