БАНКОМАТ В ГРОМАДІ Є!

Сьогодні в приміщенні Затишанської селищної ради встановлено банкомат «Райффайзен Банк Аваль». Користуватися ним можна буде десь через тиждень, коли спеціалісти проведуть всі налагоджувальні роботи.

16:08 17.03.2021

РОЗГЛЯНУЛИ ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ

Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету Затишанської селищної ради. Головуючий Геннадій Миколайович Топольницький разом з членами виконкому розглянули декілька важливих питань, що стосувалися діяльності структурних підрозділів селищної ради та конкретних жителів громади.

15:17 12.03.2021

ЖІНОЧИЙ ДЕНЬ, ЩО СПОВНЕНИЙ СЮРПРИЗІВ

Цієї суботи Затишанський Будинок культури ледь вмістив тих, хто виявив бажання взяти участь у святковому концерті до 8 Березня. Незважаючи на доволі прохолодну погоду, люди із задоволенням прийшли до затишної глядацької зали, щоб насолодитися виступами своїх талановитих земляків-аматорів.

22:19 06.03.2021

ЖІНКАМ ГРОМАДИ – КВІТИ І ТЕПЛІ СЛОВА ПРИВІТАНЬ

Голова Затишанської територіальної громади Геннадій Топольницький і начальник управління з питань освіти, культури та молодіжної політики Олена Мирзакірова привітали представниць прекрасної статі з прийдешнім святом – Міжнародним жіночим днем 8 Березня.

13:19 05.03.2021

ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ У ТОРОСОВОМУ

У п’ятницю голова Затишанської територіальної громади Геннадій Топольницький провів виїзний прийом громадян в селі Торосове.

16:09 01.03.2021

ПОЧУТИ ДУМКИ Й ПОБАЖАННЯ ЛЮДЕЙ

Голова Затишанської громади Геннадій Миколайович Топольницький провів перший виїзний прийом в селі Перехрестове. Зранку в офісі старости його вже чекали місцеві жителі. Серед них лише одна жінка звернулася з особистих питань. Решта перехрестівців порушили проблеми соціального характеру.

17:16 24.02.2021

ОНОВЛЕНО ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

Звертаємо увагу жителів Затишанської територіальної громади, що виконавчим комітетом селищної ради затверджено новий графік прийому громадян у 2021 році.

14:42 22.02.2021